Останні відгуки
- Barbershop "Сокира"04Сподобалось:Хлопця підстригли жахливо.Нам двом не сподобалось.Ціни низькі ,але стрижуть поганобільше 7 років тому
- Solidol Barbershop01Сподобалось: Гарна атмосфера,дуже круті майстри.Ціни прекрасні.Все на високому рівні. Моэму хлопцю дуже сподобалосьбільше 7 років тому
- Мережа ресторанів "Борщ"01Сподобалось: Не найкращий заклад Львова. недорого, та й не дуже смачно. Обслуговування досить швидке.більше 7 років тому
- SINSAY00Сподобалось: Магазин зі стильним та дешевим одягом . Речі якісні. Персонал привітний. Достатньо місця.більше 7 років тому
- ТзОВ "Галицька здоба"00Сподобалось: Неймовірно смачна випічка . Завжди все свіже. Доступні ціни для кожного. Приємний персонал.більше 7 років тому
- ПриватБанк00Сподобалось: Найбільш використовуваний банк України. Є багато відділень, у яких прекрасне обслуговування. Велика кількість банкоматів та терміналів.більше 7 років тому
- Мережа магазинів "Свій маркет"02Сподобалось: Не найкращий магазин для купівлі продуктів харчування. Неприємний запах у магазинах та не зовсі...більше 7 років тому
- Магазин "Cropp Town"00Сподобалось: магазин стильного , сучасного одягу. Часті акції. Досить великий магазин.більше 7 років тому
- Кав'ярня-галерея "Штука"02Сподобалось: Крутий інтер‘єр , хороший персонал. Смачні десерти та кава. Загальне враження:Рекомендую цей заклад.більше 7 років тому
- Магазин "Годинники"02Сподобалось: Хороший ремонт. Недорого. Якісно. Швидко. Великий вибір годинників нових.більше 7 років тому
- Магазин "Медок"010Загальне враження: смачний мед за адекватні ціни. Якість гарантована. Великий вибір різноманітних медіа.більше 7 років тому
- Ресторан "Криївка"00Сподобалось: Справжній українськиф заклад. Повинен завітати кожен турист. Смачні українські страви. Доступні ціни. Приємниий персонал.більше 7 років тому
- Цукор Black00Сподобалось: Дуже приємне місце .Смачні страви та напої. Гарний інтер‘єр. Класна подача.більше 7 років тому
- Мувінгова компанія "Український Богатир"00Раджу їх, бо там дуже людяний персонал. Мене орендар затримав, не дозволяв завантажувати без сплати оренди, але вони дали знижку на простій. Все перенесли акуратно. В цілому - дуже задоволенабільше 7 років тому